Nabídka práce > Operátor/ka výroby - Nové pracovní příležitosti přímo pro Vás

Operátor/ka výroby - Nové pracovní příležitosti přímo pro Vás

Náplň práce

Vaší náplní práce bude obsluha výrobních strojů.

Požadavky

Na praxi ani vzdělání nám nezáleží. Jediné co od Vás budeme chtít je dochodnost na směnný provoz ( 2 směny, 3 směny a nebo nepřetržitý)

Pokud nemáte s výrobou žádné zkušenosti, tak se ničeho nemusíte bát, vše Vám vysvětlíme a zaučíme Vás.

Nabízíme

Co Vám za Vaší odvedenou práci můžeme nabídnout?

Práci na hlavní pracovní poměr

Širokou škálu benefitů

Pravidelný výdělek 15.000 - 22.000 Kč

Příplatky za každé nestandardní služby jako jsou přesčasy, víkendy a svátky

Firemní svozy díky kterým ušetříte čas i peníze

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu tereza.tomiova@manpower.cz, volejte na číslo 226 254 959, nebo se zastavte u nás na pobočce Revoluční 43 Chomutov

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek