Nabídka práce > Obchodní odborník pro IT systémy!!!

Obchodní odborník pro IT systémy!!!

Náplň práce

Vašim hlavním úkolem bude navázání vztahů s novými klienty v rámci ČR a SK a s tím spojené činnosti!!!

– aktivní vyhledávání nových klientů

– nastavení strategie prodeje

– účast na obchodních jednáních s vyšším managementem

– zpracování poptávek a nabídek

– spolupráce s marketingem a dalšími odděleními v rámci firmy

– analýza konkurence na trhu

Požadavky

Hledáme komunikativního, samostatného a spolehlivého člověka, který umí jednat se zákazníkem!!!

Mimo to byste měl/a splňovat:

- min. SŠ vzdělání s maturitou

- min. 2 roky obchodní praxe, podnikové informační systémy jsou výhodou

- základní znalost AJ

- měl/a byste vlastnit řp. sk. B a být ochoten/na cestovat

Nabízíme

Odměnou za dobře odvedenou práci Vám bude:

- stabilní post v úspěšné a stále rozvíjející se IT společnosti

- skvělý a přátelský kolektiv, zajímavé projekty, komunikace s významnými klienty

- nadstandartní pracovní a platové podmínky

- a spoustu dalšího

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek