Nabídka práce > Specialista skladování

Specialista skladování

Náplň práce

Hovoříte anglicky a už jste někdy pracoval/a na skladě? Bylo Vaším úkolem řídit tok materiálu nebo provádět analýzy? Možná hledáte další příležitost právě zde!

Zaměstnavatel, který si zakládá na přátelském prostředí působí v oblasti poskytování servisu a malé výroby komponentů elektro.

Popis práce, kterou budete vykonávat:

- řízení toku materiálu a naskladňování
- sledování kapacit pro skladování
- pro zkušenější je možnost působit na pozici, kde řešíte analýzy pro snižování nákladů
- pokud máte zkušeností s vedením lidí, budou Vám k ruce další specialisté na sklad, které budete kontrolovat
- provádění reportů, inventur apod.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- znalost anglického jazyka - komunikativně, středně
- pozice vhodná jak pro zkušené, tak pro kandidáty s menší praxí
- podmínka je znalost Excelu na vyšší úrovni
- zkušenosti s vedením lidí jsou vítány v případě vyšší pozice
- musíte se umět rozhodovat, být pečlivý/á a samostatný/á

Nabízíme

Získáte:

- zaměstnání ve známé společnosti, která má dobré jméno na trhu
- platové ohodnocení odpovídající praxi
- firemní benefity (příspěvek na stravování, na veřejnou dopravu atd.)
- pracovní prostředí, které je příjemné a nehlučné
- prostor pro profesní růst a seznámení se s novými technologiemi

Informace o pozici

  • Manpower
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek