Nabídka práce > Business Analytik / Analytička

Business Analytik / Analytička

Náplň práce

Business Analytik pomáhá prakticky ve všech fázích vývoje. V analytické fázi budeš v přímém kontaktu s klientem a získávat podrobné informace o požadavcích. Také se Ti bude hodit schopnost dobře vyjednávat, argumentovat a nacházet řešení. Také očekávej dotazy k Tvé dokumentaci ze strany vývojářů.

Požadavky

  • znalost UML a CASE nástrojů (např. Enterprise Architect)

  • analytické schopnosti

  • všeobecný přehled v IT oblasti

  • pokročilé komunikační a prezentační dovednosti

  • dobré technické znalosti zaměřené na MS/Monitoring a Virtualizaci (výhodou)

  • praxe s realizací informačních systémů a poradenským stylem práce (výhodou)

Nabízíme

  • přátelské pracovní prostředí

  • práce na zajímavých, krátkodobých projektech

  • mentoring – možnost učit se od seniornějšího člena týmu

  • možnost home office

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • a další...

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek