Nabídka práce > Quality Project Engineer

Quality Project Engineer

Náplň práce

Do práce se budete těšit zejména na spolupráci na vývoji produktu z hlediska kvality, vyhodnocování nekvality a reportingu spolu s analýzou neshodných dílů. Budete mít zodpovědnost za příslušnou dokumentaci a budete se podílet rovněž na výrobním programu (spoluúčast na tvorbě výrobní dokumentace, validace, vzorkování a uvolňování dílů).

Požadavky

Pro někoho maličkosti, ale pro nás cennosti, které máš možnost využít:

- VŠ vzdělání nebo odpovídající praxi v oblasti automotive

- Komunikativní angličtinu

- Praxi ve výrobní nebo projektové kvalitě 1-2 roky

- Znalost kvalitářských metodik a nástrojů

Nabízíme

To, že TĚ oceníme stabilním zaměstnáním v nadnárodní společnosti a dáme TI prostor pro profesní růst, je fajn ale radost budeš mít zejména z:

- 6 týdenní dovolené!

- Příspěvku na dojíždění

- Výrobního bonusu

- Příspěvku na jazykové kurzy

- Smlouvy na dobu neurčitou

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek