Nabídka práce > FOFREM FRONTED DEVELOPER!

FOFREM FRONTED DEVELOPER!

Náplň práce

Budeš pracovat pro specializovanou vývojářskou firmu z Londýna, která obsluhuje tamní klienty z řad malých a středních firem.

Nejbližší projekty jsou Projects and Antiquities registration mobile app (použití React Native) a zajímavá aplikace pro oblast fintech (použití React Native).

Požadavky

Pokud ovládáš většinu z těchto technolgií, ozvi se nám (Nemusíš mít 100 % shodu se všemi požadavky, pokud máš chuť se učit a dál rozvíjet):

  • Dobrá znalost Javascriptu

  • Javascript frameworky a knihovny React.js, React Native

  • Responzivní design & development

  • Zkušenost s SCSS

  • Webpack/gulp workflows

  • Chuť přispívat k internímu rozvoji a v open source projektech

  • Dobré oko pro design, UI & UX a přístupnost

  • Znalost git a agile/scrum metodologií

  • Zkušenost a s test driven development a standardy

Nabízíme

  • Klimatizované kanceláře přímo v centru Brna pár kroků od nejlepších hospod, kaváren, restaurací a klubů

  • Jsme malá firma bez zbytečných korporátních procesů a pravidel.

  • Rádi Ti koupíme knihy a jiné vzdělávací materiály pro další rozvoj.

  • Můžeš se přidat k firemním výletům na vývojářské meetupy a konference po ČR a blízkém zahraničí.

  • Můžeš si vybrat vlastní hardware - 2x 24" monitor, libovolný Linux OS, klávesnice a myš dle tvého gusta, licence pro PHPStorm IDE.

  • V kanceláři vždy najdeš čerstvé zásoby oříšků, ovoce, čokolády a samozřejmě dobré kávy.

  • Platíme dobře a před termínem.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek