Nabídka práce > Asistent investičního manažera

Asistent investičního manažera

Náplň práce

- podpora investičního manažera

- dohled nad harmonogramem projektu, tokem fakturací

- popisy nového řídícího systému

- měření a regulace, dohled nad řídícím systémem

- komunikace s údržbou a vedoucím výroby

Požadavky

- SŠ/VŠ zaměření strojní popřípadě elektro se zaměřením na IT (řízení provozu a řídící techniky)

- komunikativní znalost anglického jazyka

- dobrá znalost MS Office (Excel)

- praxe v projekční kanceláří (elektro, strojírenství) výhodou

- pečlivost, komunikativnost, důslednost

Nabízíme

- zázemí mezinárodní stabilní společnosti

- příjemné prostředí a kolektiv

- zajímavé finanční ohodnocení

- řada firemních benefitů (prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování,...)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek