Nabídka práce > Operátor na oddělení montáže TPCA Kolín

Operátor na oddělení montáže TPCA Kolín

Náplň práce

Jaká práce na Tebe čeká?

Automobily u nás vyrábíme od A do Z. Konkrétně na montáži budeš odpovědný za manipulaci s dílčími částmi automobilu a jejich kompletaci.

Požadavky

Jestli se nebojíš práce, tak neváhej a pošli svůj životopis! Aktuálně uplatníme všechny zručné a flexibilní kandidáty. Nemusíš se bát, že budeš jen tak „vhozen do vody", protože pro Tebe máme připravené kvalitní zaškolení. Pro začátek nám tedy stačí Tvé pracovní nasazení.

Nabízíme

Kromě nadstandardního výdělku až 29 100 Kč dostaneš:

– čas na regeneraci díky týdnu dovolené navíc
– Máš rád dobrou hudbu? Každý rok pořádáme TPCA Beatfest a další firemní a teambuildingové akce, kde poznáš své kolegy a nadřízené i z jiného pohledu a odpočineš si.
– ušetříš i díky dotovanému závodnímu stravování, kdy Tě teplé jídlo vyjde na 27 Kč. V prostorách automobilky jsou též vybavené odpočinkové zóny s dotovanou kávou
– pro případ nemoci nadstandardní lékařskou péči včetně očkování, zubaře či fyzioterapie
– zdarma pracovní obuv a oblečení
– MHD na směny zajištěna

Pokud nejsi přímo z kolínského regionu, máme pro Tebe možnost ubytování s příspěvkem 2000 Kč od zaměstnavatele. Po odpracování půl roku můžeš žádat o městský byt.

Jestli máš ještě nějaké dotazy, kontaktuj nás na telefonním čísle 226 254 951, e-mailu jiri.havranek@manpower.cz či se zastav na naší pobočce v Kolíně na Karlově náměstí 75.

Těšíme se na Tebe!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: až 29 100 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek