Nabídka práce > Svařovna- operátor výroby TPCA Kolín

Svařovna- operátor výroby TPCA Kolín

Náplň práce

Jaká práce na Tebe čeká?

Automobily u nás vyrábíme od A do Z. Konkrétně na svařovně budeš odpovědný za sváření a kompletaci dílčích částí automobilu. Na nic nečekej a přidej se do našeho úspěšného a rostoucího kolektivu automobilky, které na jejich zaměstnancích záleží.

Požadavky

Jestli se nebojíš práce, tak neváhej a pošli svůj životopis! Aktuálně uplatníme všechny zručné a flexibilní kandidáty. Nemusíš se bát, že budeš jen tak „vhozen do vody", protože pro Tebe máme připravené kvalitní zaškolení. Předešlé zkušenosti ze svařovny a svářečský průkaz výhodou.

Nabízíme

Kromě nadstandardního výdělku až 29 100 Kč dostaneš:

– čas na regeneraci díky týdnu dovolené navíc
– Máš rád dobrou hudbu? Každý rok pořádáme TPCA Beatfest a další firemní a teambuildingové akce, kde poznáš své kolegy a nadřízené i z jiného pohledu a odpočineš si.
– ušetříš i díky dotovanému závodnímu stravování, kdy Tě teplé jídlo vyjde na 27 Kč. V prostorách automobilky jsou též vybavené odpočinkové zóny s dotovanou kávou
– pro případ nemoci nadstandardní lékařskou péči včetně očkování, zubaře či fyzioterapie
– zdarma pracovní obuv a oblečení
– MHD na směny zajištěna

Pokud nejsi přímo z kolínského regionu, máme pro Tebe možnost ubytování s příspěvkem 2000 Kč od zaměstnavatele. Po odpracování půl roku můžeš žádat o městský byt.

Jestli máš ještě nějaké dotazy, kontaktuj nás na telefonním čísle 226 254 951, e-mailu jiri.havranek@manpower.cz či se zastav na naší pobočce v Kolíně na Karlově náměstí 75.

Těšíme se na Tebe!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: až 29 100 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek