Nabídka práce > Intercompany - účetní specialista do americké IT společnosti na Pankráci

Intercompany - účetní specialista do americké IT společnosti na Pankráci

Náplň práce

Díky úspěšné expanzi hledáme do našeho týmu účetního specialistu. U nás se stanete součástí mezinárodního a multikulturního pracovního prostředí, které Vám umožní profesní růst a také kariérní posun v rámci rotačního programu společnosti.


Vaší náplní práce bude zodpovědnost za zpracování účetních operací jdoucích do hlavní klihy, provádění všech aktivit souvisejících s měsíční uzávěrkou, účtování platebního styku- vydaných a přijatých faktur, přeceňování kurzových rozdílů, příprava cash-flow, forecastů a reportů, zodpovědnost za účtování Intercompany operací a jejich rekonciliace v rámci poboček rozmístěných po Evropě.


Budete pracovat převážně v systému SAP a v Excelu.

Požadavky

Pro získání této pozice je třeba mít alespoň roční pracovní zkušenost na obdobné pozici, jejíž náplní byla některá ze zmíněných aktivit. Pokud jste na seniornější úrovni a máte již 5ti letou pracovní zkušenost, budete pro náš tým také velkým přínosem!


Nabízíme Vám práci v mezinárodním týmu, který je složen z velké části z cizinců, proto je třeba anglický jazyk na denní komunikativní úrovni minimálně B2 plus. Velmi dbáme na firemní kulturu, a proto hledáme člověka pozitivně smýšlejícího, kterého baví práce s čísly, motivovaného a multikulturně založeného. Velmi vítána je předchozí pracovní zkušenost z centra sdílených služeb.

Nabízíme

U nás získáte ihned hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební lhůtou. 


Mezi naše významné benefity patří tzv. rotační program, do kterého se můžete po určité době přihlásit, a tím získáte možnost se profesně posunout v rámci organizace, aniž by bylo třeba měnit zaměstnavatele. Dalším benefitem je roční několikatisícový příspěvek na vzdělávání, který můžeš uplatnit například na zvýšení svých jazykových znalostí nebo hard skills. Nabízíme také flexibilní pracovní dobu, nápoje na pracovišti zdarma, stravenky, 25 dní dovolené, systém kafeterie a další.


 


Pokud Vás tento inzerát zaujal a chcete se dozvědět více o nabízené pozici, zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce a mi Vás budeme co nejdříve kontaktovat.


 


Těšíme se na nového kolegu, který rozšíří náš mezinárodní tým!


 

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Odpovědět na inzerát