Nabídka práce > Inženýr/ka kvality v automotive

Inženýr/ka kvality v automotive

Náplň práce

Náplní práce je zejména:

- Řešení kvalitativních problémů vzniklých při výrobě

- Uplatňování standardů společnosti (SQM, AQP.pp)

- Řešení dodavatelských reklamací a s tím spojené cestování

- Technická podpora při řešení problémů v sériové výrobě

- Technická podpora při řešení problémů s dodavateli

- Vyhodnocování nekvality a reporting, analýza neshodných dílů

- Zodpovědnost za sjednávání náprav

Požadavky

- Vzdělání technického směru

- Angličtina na komunikativní úrovni

- Zkušenosti na obdobné pozici v automobilovém průmyslu minimálně 3 roky (znalosti z oblasti technologie plastů)

- Zkušenosti z oblasti auditu

- Znalosti metod a nástrojů kvality (FMEA, QRQC, PDCA)

- Velmi dobré komunikační dovednosti

- Ochota cestovat

- Ochota pracovat v závodě lokovaném mimo Prahu (vlastní auto pro Vás bude výhodou)

Nabízíme

- Balíček firemních benefitů

- Moderní pracovní prostředí, využívání nejnovějších technologií

- Velmi zajímavou pracovní náplň

- Možnost osobního i kariérního růstu

- Šanci být součástí nadnárodního koncernu

- Možnost cestování a využití cizích jazyků, jazykové kurzy

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek