Nabídka práce > Obchodní zástupce/zástupkyně pro Střední a Východní Evropu

Obchodní zástupce/zástupkyně pro Střední a Východní Evropu

Náplň práce

- zodpovědnost za obchodní výsledky ve svěřeném segmentu (plán výnosů a nákladů)

- získávání nových zákazníků a péče o stávající, udržování a rozvíjení obchodních vztahů s klíčovými zákazníky

- uzavírání obchodů, vedení obchodních jednání

- zajištění plánovaného obratu a jeho nárůstu

- sledování vývoje trhu, konkurence a reporting

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- VELMI DOBRÉ komunikační, vyjednávací a prodejní dovednosti
- samostatnost, flexibilitu, ANALYTICKÉ myšlení
- ochota učit se nové věci a postupy
- orientaci na výsledek, ctižádost, cílevědomost
- příjemné a profesionální vystupování
- ochota cestovat i do zahraničí

Nabízíme

- nadstandardní finanční ohodnocení + bonusy odpovídající Vašim výsledkům
- uplatnění ve stabilní společnosti
- jasně specifikované rozhodovací pravomoci
- zavedený region s aktivními zákazníky
- kompletní odborné zaškolení
- benefity: služební automobil, notebook, mobilní telefon
- nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek