Nabídka práce > Technolog závodu

Technolog závodu

Náplň práce

zajištění technické přípravy výroby

tvorba technologických postupů a procesů

kontrola výrobních procesů i vedení laboratoře

zavedení nových výrobních procesů – technologií

optimalizace a navrhování zlepšovacích procesů

zastupování vedoucího výroby v době jeho nepřítomnosti

Požadavky

VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního nebo chemického směru

relevantní praxe velkou výhodou

pokročilá znalost MS OFFICE

komunikativní osobnost, týmový hráč, dobré vyjednávací schopnosti

schopnost řešit náhle vzniklé problémy a operativně rozhodovat

komunikativní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme

· zaměstnání v lukrativním oboru pod světovou značkou

· možnost profesního růstu a získání mnoha zkušeností

· moderní pracovní prostředí, používání nejnovějších technologií a postupů

· odborná školení, stáže, jazykové kurzy a další vzdělávání v rámci zaměstnání

· součást úspěšného týmu kvality tvořící vizi a renomé celé společnosti

· velmi zajímavé finanční ohodnocení

· benefity

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek