Nabídka práce > Linux System Administrátor - Anděl, ihned

Linux System Administrátor - Anděl, ihned

Náplň práce

  • správa, údržba a inovace vnitřních infrastruktury, serverů a služeb

  • zajišťování provozních záležitostí (instalace, kabeláže)

  • instalace a administrace virtuálních strojů (především OS Debian)

  • konfigurace systémů podle zadání (instalace Apache, MySQL, Samba, PHP)

  • správa vizualizačního prostředí a řešení zálohování/obnovy dat

  • okrajová správa AD a Windows serverů v závislosti na znalostích

Požadavky

  • znalost OS Linux (Debian, CentOS)

  • + virtualizace (Vmware, XenServer)

  • znalost networkingu (routing, firewall, VPN)

  • orientace v možnostech dalších technologíí (např. HA Proxy)

  • chuť studovat nové technologie

  • řidičský průkaz sk. B

  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (technická dokumentace v AJ, anglicky hovořící kolegové - mezinárodní spolupráce)

Výhodou může být:

  • znalost RouterOS, (Juniper JunOS, FortiOS)

  • znalost administrace OpenLDAP, Couchbase, MySQL, SVN

Nabízíme

  • Práci pro finančně stabilní společnost, která neustále roste a po všech směrech se vyvíjí

  • Práci v týmu zapálených lidí

  • K platu dostanete stravenky - 100 Kč

  • Možnost Home Officu - 1 měsíčně

  • 25 dní dovolené

  • 3 Sick Days

  • Možnost bezplatně si dopilovávat angličtinu na kurzech

  • Balíček her zdarma

  • Multisport karta

  • Kancelář s rodinným prostředím v klidné části Prahy 5 - Anděl

  • Prostor pro osobní rozvoj a získání zkušeností

  • HPP na dobu neurčitou

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 50-60000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek