Nabídka práce > Malíř

Malíř

Náplň práce

Samostatné provádění malířských prací v interiéru a exteriéru budov ve veřejném sektoru a bytové výstavbě. Opracování podkladu (nanášení základové barvy, podkladových laků, povrchových laků), údržbové a renovační malířské práce, lakování, impregnace a nátěry dřeva. Kromě toho provádění oprav, broušení, voskování, špachtlování, tmelení, atd.

Požadavky

•zkušenosti s prací na uvedené pozici
•certifikát VCA
•znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme

•týdenní výplatu mzdy
•ubytování
•kolektivní zdravotní pojištění
•pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou NBBU

Další informace

Máte ještě otázky nebo potřebujete nejprve více informací? Kontaktujte našeho náborového pracovníka na tel. čísle +31 6 13 67 52 93 nebo e-mailem na adrese recruitment@larex.eu.

Informace o pozici

  • Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV
  • Zahraničí
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk; nebo německý jazyk; nebo nizozemský jazyk
  • Plat: 1730 - 2000 / Měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Ubytování zdarma
  • Místo pracoviště: Holandsko