Nabídka práce > Specialista strojní údržby

Specialista strojní údržby

Náplň práce

· Organizuje a řídí strojní údržbu, kontroluje technický stav zařízení

· Zpracovává podklady pro výběrová řízení a uzavírání smluv

· Zpracovává podklady a vytváří návrh ročního a výhledového plánu, zpracovává zarážkové plány a určuje cykly oprav

· Zodpovídá za dodržování termínů revizí a kontrol, vede příslušnou dokumentaci

· Provádí odborný dozor oprav

· Odpovídá za bezchybné vytváření zakázek a objednávek a věcnou kontrolu faktur

· Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou

Požadavky

· Vzdělání SŠ - strojní obor, praxe v oboru

· Zkušenosti v oblasti odborného řízení a plánování strojní údržby

· Odborné znalosti příslušné oblasti, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci

· Znalost práce na PC (MS Office)

· Dobré organizační schopnosti, plánování a organizace práce

· Komunikativnost a vyjednávací schopnosti, samostatnost, pečlivost

· Řidičské oprávnění skupiny B

· Angličtina – mírně pokročilá, orientace v odborné terminologii

Nabízíme

· Zlevněné obědy pro zaměstnance

· Měsíční příspěvek na důchodové pojištění

· Flexipasy

· Čtvrtletní prémie

· 13.plat

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30-40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek