Nabídka práce > Asistentka ředitele AJ + NJ

Asistentka ředitele AJ + NJ

Náplň práce

  • Organizační a administrativní podpora výrobního ředitele

  • Reprezentace společnosti při osobním, telefonickém a písemném kontaktu

  • Plánování služebních cest včetně všech potřebných náležitostí (letenky, jízdenky, ubytování, atd.)

  • Organizace obchodních jednání, zasedání

  • Příprava podkladů na jednání, úprava prezentací a zpracování reportů

  • Zajištění denního chodu kanceláře ředitele závodu

Požadavky

  • Nadšení, samostatnost, proaktivitu a stálý optimismus

  • SŠ vzdělání

  • AJ - pokročilá úroveň (denní jednání)

  • NJ - středně pokročilá úroveň

  • Reprezentativní vystupování

  • Profesionální komunikace osobně, telefonicky i písemně

  • Zkušenost s office managementem

  • Dobrá uživatelská znalost práce s PC – MS Office

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

  • Organizační talent, samostatnost, vždy usměvavá nálada

Nabízíme

  • možnost osobního a profesního postupu

  • 5 týdnů dovolené

  • obědy zdrama

  • příspěvek na dojíždění

  • možnost dalšího vzdělávání

  • možnost seberealizace a pěkného výdělku

  • možnost patřit ke světové značce

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: od 30 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek