Nabídka práce > Mistr výroby

Mistr výroby

Náplň práce

- Řízení pracovníků ve výrobním provozu

- Zajištění plynulého chodu výroby

- Kontrola dodržování pracovních postupů

- Zodpovědnost za dodržení plánů výroby

Požadavky

- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky

- Zkušenost v oblasti automotive

- Komunikativní znalost AJ

- Dobré komunikační schopnosti, aktivní a energický přístup

- Ochota pracovat ve 3směnném provozu

Nabízíme

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

- Nové, moderní pracovní prostředí

- Zajímavé platové ohodnocení (13. i 14. plat)

- Řada firemních benefitů (týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění,...)

- Práce na 3 směny

Splňujete požadavky a zaujala Vás pozice?

V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám co nejdříve ozveme a domluvíme setkání! Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek