Nabídka práce > VYDĚLEJ SI PŘED VÁNOCEMI

VYDĚLEJ SI PŘED VÁNOCEMI

Náplň práce

· Vykládka a nakládka materiálu

· Přebalování zásilek a expediční činnost

· Kontrola kvality výrobků

· Pomocné práce ve skladu

· Práce ve výrobě

· Pokladní

· Hostes/ka

· Doplňování zboží

· Úklidové práce

Požadavky

Co od Vás očekáváme :

- věk 18 let ( ve výjimečných případech lze nižší věk)

- u některých pozic potravinářský průkaz

- spolehlivost a chuť si přivydělat

Nabízíme

Aktuálně obsazujeme na brigády v těchto lokalitách: Pardubice, Hradec Králové, Staré Čívice, Černá za Bory, Holice, Smiřice, Hořice, Polička, Žamberk, Červený Kostelec, Česká Skalice, Vysoké Mýto, Třebechovice pod Orebem a další.

Vhodné pro: studenty, absolventy, důchodce, zaměstnané, ženy na mateřské, OZP.

Pokud nám reagujete na inzerát, automaticky si Vás dáváme do databáze brigádníků a budou Vám chodit smsky s nabídkami.

T: 702 031 617

Informace o pozici

  • Manpower
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Služby,
  • Plat: 80 - 120 Kč / h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda