Nabídka práce > Specialista pojištění

Specialista pojištění

Náplň práce

-rozvoj obchodních vztahů u nových klientů a péče o přidělenou stávající klientelu
-konzultace a výběr vhodných produktů dle potřeb klientů
-vedení obchodních jednání, včetně vytváření nabídek a uzavírání smluv

Požadavky

-SŠ vzdělání s maturitou, pozice je vhodná i pro absolventy
-uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) podmínkou
-energická, ale i empatická osobnost, schopná zvládat stresové situace
-chuť učit se novým věcem a schopnost týmové spolupráce
-pečlivost, orientace na klienta, flexibilita, tah na branku, aktivní přístup ke svěřeným úkolům
-samostatnost, zodpovědnost a loajalita vůči firmě

Nabízíme

-zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
-zaměstnanecký pracovní poměr nebo práci na ŽL
-možnost přidělení kmene stávajících klientů
-odpovídající mzdové ohodnocení - přehledný a průkazný motivační systém
-nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, sick day, příspěvek na stravování, penzijní připojištění a životní pojištění)
-příjemné pracovní prostředí
-rozvojový systém školení prodejních a komunikačních dovedností
-profesní perspektivu v rámci společnosti
- flexibilní pracovní dobu

Informace o pozici

  • Kooperativa
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20000-99000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy, začínající i zkušené prodejce
  • Místo pracoviště: Brno, Nádražní 14