Nabídka práce > Technik údržby v mezinárodní společnosti

Technik údržby v mezinárodní společnosti

Náplň práce

- Zodpovědnost za chod výrobních zařízení a strojů

- Opravy, preventivní prohlídky, údržba těchto zařízení

- Řešení operativních problémů

Požadavky

- Vzdělání SŠ - technického směru, ideálně elektro

- Vyhláška 50/78Sb. min. §5

- Bydliště v okolí Nového Bydžova, příp. ochota se přestěhovat

- Ochota pracovat ve 2směnném provozu+pohotovost

- Manuální zručnost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, jedničky ve svém oboru

- Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, bonusový systém,...)

- Příjemný pracovní kolektiv

- Možnost osobního a profesního rozvoje

Zaujala Vás tato pozice?
V tom případě nám zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek