Nabídka práce > Flexibilní práce v KFC Čestlice-Průhonice

Flexibilní práce v KFC Čestlice-Průhonice

Náplň práce

Chceš si přivydělat během školy, aby ses mohl/a osamostatnit? Už nechceš být závislý/á na rodičích? Potřebuješ peníze na výlet, koncerty, auto, motorku nebo na jiné věci? A hledáš takovou brigádu, kde si můžeš sám naplánovat sám směny a nechtějí po tobě zkušenosti z oblasti gastronomie? Pokud jsi na všechno odpověděl/a ANO, tak jsi tu správně a čti dál :)
KFC Průhonice Ti nabízí dlouhodobou brigádu nebo práci na částečný úvazek s možností plánování směn a v přátelském kolektivu. Mimo jiné budeš mít placené zaškolení, po kterém se nemusíš bát, že nic nebudeš umět. Nastoupit můžeš ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, neváhej nás kontaktovat mailem, telefonicky nebo osobně v naší restauraci.

Požadavky

Příjemné vystupování
Týmovou spolupráci
Chuť učit se novým věcem
Pracovitost
Odpovědnost

Nabízíme

Práce v přátelském kolektivu
Možnost plánování směn
Garantované datum výplaty k 9. v měsíci
Příplatky za víkend 10%
Příplatky za svátky 100%
Zvýhodněné stravování
Sleva do našich ostatních restaurací a kaváren (Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut)
Výborná dopravní dostupnost
Příplatek na dopravu
Možnost kariérního růstu (vedoucí pozice, vedoucí směny, vedoucí restaurace)
Spropitné
Placené zaškolení

Informace o pozici

  • Amrest s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 115-125 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Příplatky za víkend 10%, příplatky za svátky 100%, Zvýhodněné stravování, Sleva do našich ostatních restaurací a kaváren (Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut), Příplatek na dopravu, Spropitné, a další bonusy
  • Vhodné pro: studenty, maminky na MD
  • Místo pracoviště: Obchodní 136, Čestlice