Nabídka práce > PHP Developer

PHP Developer

Náplň práce

  • Příprava a implementace drobných i rozsáhlých požadavků / projektů

  • Součástí je návrh řešení, datové modelování, implementace v PHP a databázi

  • Týmová spolupráce na středně rozsáhlých projektech

  • Interní testování

  • Řešení chyb z testování i provozu

  • Konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v aplikaci

Požadavky

  • Praxe s programováním v PHP a návrhem aplikací, nejlépe za využití OOP (praxe alespoň 2 roky)

  • Znalost prostředí Web aplikací, HTML, CSS, JavaScript, jQuery

  • Znalost frameworku Nette - výhodou

  • Dobré znalosti relačních databází – zkušenosti s DB Oracle výhodou

  • Povědomí o XML a souvisejících standardech

  • Samostatnost při návrhu úprav aplikace a databázové logiky

  • Schopnost řešit dílčí problémy přímo s klientem (elektronicky i osobně)

  • Pečlivost v udržování čistého a komentovaného zdrojového kódu dle domluvených standardů a pravidel

  • Výhodou administrátorské zkušenosti s PHP, Apache, IIS, databázemi

  • Vítána alespoň uživatelská znalost Linuxu

Nabízíme

  • Máme pro Tebe zajímavou a samostatnou práci na rozsáhlých IT projektech

  • Možnost dalšího rozvoje díky zkušeným a kvalifikovaným kolegům, kteří se o své zkušenosti rádi podělí

  • S námi porosteš

  • Získáš přístup k moderním technologiím

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Mnoho zaměstnaneckých výhod: příspěvky na stravování, sportovní a kulturní aktivity, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, aj.

  • Řada teambuildingových akcí

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Patru skvělých kolegů, se kterými budeš chtít jít na pivo

  • Čas na své záliby

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek