Nabídka práce > Manažer marketingového oddělení

Manažer marketingového oddělení

Náplň práce

- Naplňování marketingové strategie firmy a zodpovědnost za její plnění

- Vedení marketingového týmu, spolupráce a koordinace činností dalších zaměstnanců

- Tvorba marketingových plánů a jejich implementace

- Odpovědnost za navrhování a aplikaci prvků strategického řízení marketingové komunikace

- Zodpovědnost za vytváření a správu profilů a kampaní na sociálních sítích, návrh, koordinace

- Vyhodnocení online marketingových kampaní

- Reporting a příprava analýz marketingových aktivit

- Zodpovědnost za web firmy

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání

- Praxe v marketingu včetně zkušeností s online marketingem min. 3 roky

- Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců výhodou

- Pokročilá znalost práce na PC – Excel, PowerPoint, aplikace, grafické programy

- Ochota se neustále vzdělávat

- Znalost AJ na úrovni B1

- Prezentační a komunikační dovednosti, organizační schopnosti

- Řidičský průkaz skupiny B s aktivní praxí

Nabízíme

- Nabízíme kreativní práci ve stabilní společnosti

- Příspěvek na stravování

- Zajímavé mzdové ohodnocení

- Další firemní benefity

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek