Nabídka práce > Reprezentant vnitřního prodeje ZAME

Reprezentant vnitřního prodeje ZAME

Náplň práce

• Získávání nových zákazníků, prodej služeb a produktů novým a stávajícím zákazníkům po telefonu
• Péče o stávající zákazníky
• Analýza a optimalizace zákaznických účtů
• Dosahování stanovených cílů oddělení
• Profesionální reprezentace značky v souladu se strategií poskytování pozitivní zákaznické zkušenosti

Požadavky

• Středoškolské vzdělání
• Výborné komunikativní, prodejní i přesvědčovací dovednosti
• Schopnost zvládání námitek
• Zodpovědnost, přesnost, flexibilitu, samostatnost
• Ovládání PC na uživatelské úrovni (MS Office)

Nabízíme

• Zajímavou práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
• odpovídající finanční ohodnocení, soutěže o ceny a další atraktivní motivační prvky
• pevnou pracovní dobu od 9:00 – 18:00 hodin, práce PO – PÁ, bez svátků
• příležitost k dalšímu rozvoji

Typ smlouvy: Smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Druh úvazku: Práce na plný úvazek 40 hod/týden
Místo: Chrudim

Informace o pozici

  • Manpower
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: 101 - 150 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek