Nabídka práce > Hledáme spokojeného "GL-káře", účtuj s námi pro mezinárodní klienty!

Hledáme spokojeného "GL-káře", účtuj s námi pro mezinárodní klienty!

Náplň práce

GL Accountant bude zodpovědný na přípravu, vedení a kontrolu účetních operací, schvalování faktur, clearing BS účtů, pre-billing aktivity, měsíční rekonciliace, distribuci reportů - P/L, Labor and Expense reports, CAPEX. Dále bude spolupracovat na interních a externích auditech, na závěrkách s ostatními odděleními a další aktivity.

Požadavky

Pokud máte alespoň dvouletou pracovní zkušenost na obdobné účetní pozici a mluvíte výborně anglicky, splňujete základní požadavky.

Vaší výhodou bude znalost systému SAP a MS Office - převážně Excelu, analytické a komunikační dovednosti, proaktivní přístup k řešení problémů a zodpovědnost za dané termíny.

Setkali jste se pouze s některými ze zmíněných účetních aktivit? Nevadí, jsme schopni Vám nabídnout juniornější level pozice přizpůsobený Vašim znalostech a dovednostem.

Nabízíme

Získáte kontrakt na HPP ihned na dobu neurčitou.

Budete moci čerpat zajímavé benefity, mezi které patří flexibilní pracovní doba (9:30 - 15:30) s možností nadělat si práci a poté si vybrat volno.

Chcete se kontinuálně vzdělávat ve Vašich jazycích? Nabízíme jejich studium ve vnitřní univerzitě s ročním příspěvkem Kč 5400.

Systém kafetérie - 3% ze mzdy měsíčně jsou Vám k dispozici na čerpání mimopracovních aktivit.

Stravenky v hodnotě 80 Kč, 25 dní dovolené, rotační program a další.

Máte-li zájem pracovat v naší společnosti, neváhejte zaslat své CV v anglickém a českém jazyce a my Vás budeme osobně kontaktovat.

Těšíme se na nového kolegu v mezinárodním týmu!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek