Nabídka práce > Výrobní dělník - Brandýs nad Labem

Výrobní dělník - Brandýs nad Labem

Náplň práce

Vyrábíme palubní přístroje, autorádia, ovládací panely klimatizací, střešní moduly a palivové dopravní jednotky a hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou doplnit náš přátelský tým.
Nabízíme uplatnění zkušeným operátorům i čerstvým absolventům. Všechny detailně zaškolíme v našem speciálním tréninkovém centru.
Náplň práce
- montáž rádií, navigací, palubních přístrojů a dalších výrobků, které pravděpodobně využíváte i ve svém autě
- práce s nejmodernějšími technologiemi v oboru v čistém prostředí
- týmová spolupráce s kolegy

Požadavky

- Pozitivní přístup k práci a zodpovědnost
- Ochota pracovat ve směnném provozu
- Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

- Mzda až 30 249 Kč (zákl.mzda + zák.příplatky + bonusy)
- Náborový příspěvek 10 000Kč (vyplácen na dvě části)
- Umíme ocenit pravidelnou docházku – 20 400Kč (vypláceno na dvě části)
- Stravenky v hodnotě 150Kč/den

Další informace

Protože si svých zaměstnanců vážíme, máme bohatý program benefitů
- 5 500Kč v balíčku Benefit Plus
- Příspěvek na kolektivní sporty
- Až 20 750Kč příspěvek na dětskou rekreaci
- Odměny za loajalitu
- Příspěvek na dopravu

Informace o pozici

  • Ascari s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Náborový příspěvek 10 000Kč (vyplácen na dvě části) - Umíme ocenit pravidelnou docházku – 20 400Kč (vypláceno na dvě části) - Stravenky v hodnotě 150Kč/den Protože si svých zaměstnanců vážíme, máme bohatý program benefitů - 5 500Kč v balíčku Benef
  • Vhodné pro: všechny
  • Místo pracoviště: Brandýs nad Labem