Nabídka práce > kuchař

kuchař

Náplň práce

Kuchyň je pro nás srdcem restaurace, proto pokud i ty miluješ dobré jídlo, je to ta pravá práce pro tebe! Na této pozici budeš marinovat, obalovat a dále připravovat kuřecí speciality dle našeho originálního receptu, které miluje celý svět! Nevadí nám, že nemáš žádné zkušenosti, vše tě rádi naučíme!

Požadavky

• Pracovat s radostí v týmu je pro tebe samozřejmostí
• Přijít o 5 minut dřív je pro tebe akorát, na čas je pozdě
• Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
• Mít dokončené základní vzdělání

Nabízíme

• I hrdinové musí nějak začít – co třeba až se 117,-/hod.? (plný úvazek)
• Tým s rodinnou a přátelskou atmosférou
• Při práci pořádnou porci zábavy a dobrodružství
• Plný kyblík benefitů: odměna až 5000,- za doporučení nových kolegů, výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC), odměny pro zaměstnance měsíce, bonus navíc pro nejlepší pracanty, spropitné pro každého, zvýhodněné tarify O2 Family

Informace o pozici

  • AMREST - KFC
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 117 Kč na hodinu (plný úvazek)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: co třeba až se 117,-/hod.? (plný úvazek)
  • Vhodné pro: studenty, maminky na mateřské dovolené, zkrátka pro všechny, kteří mají chuť pracovat a učit se
  • Místo pracoviště: Masarykova 37