Nabídka práce > Supplier quality engineer

Supplier quality engineer

Náplň práce

  • Zodpovědnost za zajištění dodavatelské kvality

  • Zodpovědnost za rozvoj, hodnocení a trvalé zlepšování dodavatelů

  • Spolupráce na výběru nových dodavatelů

  • Provádění auditů u dodavatelů

  • Zajišťování reklamačních řízení u dodavatelů, kontrola akčních plánů a opatření

  • Optimalizace procesů kvality dodavatelů

  • Spolupráce na nových projektech

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti

  • Výborná znalost AJ

  • Analytické myšlení, schopnost řešit problémy

  • Znalost nástrojů of Six Sigma, APQP, TQM a dalších metod kontroly kvality výhodou

  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti

  • Systém měsíčních bonusů

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvěk na penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Firemní výuka angličtiny

  • Obědy a káva zdarma

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek