Nabídka práce > Projektant elektro

Projektant elektro

Náplň práce

  • komunikace se zákazníkem při zadání stavby

  • zpracování studie proveditelnosti stavby

  • návrh technického řešení včetně výpočtů technických parametrů

  • zpracování technických podkladů pro cenovou nabídku na realizaci stavby

  • zpracování projektové dokumentace v rozsahu zákona 183/2006 Sb. (stavební zákon) a prováděcích vyhlášek, včetně 499/2006 Sb., 62/2013 Sb. a dalších

  • zpracování projektové dokumentace v rozsahu zákona 22/1989 Sb. v platném znění pro stavby dozorované ČBÚ a OBÚ

  • vypracování specifikace materiálu

  • autorský dozor na stavbě, včetně odzkoušení funkčnosti a předání stavby konečnému zákazníkovi

Požadavky

  • vzdělání sš nebo vš elektro, silnoproud

  • znalost práce na PC v rozsahu MS office,

  • znalost práce v Auto-Cadu,

  • ŘP skupiny B

  • schopnost řízení navrženého projektu

  • praxe v oboru min. 5 let

  • znalost práce v E-planu výhodou

  • znalost angličtiny výhodou

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr

  • zázemí stabilní společnosti

  • možnost profesního růstu

  • místo výkonu práce: Ostrava

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek