Nabídka práce > KONSTRUKTÉR/TECHNOLOG KONSTRUKCE

KONSTRUKTÉR/TECHNOLOG KONSTRUKCE

Náplň práce

- provedení detailní konstrukce, včetně technických výpočtů

- zpracování elektrotechnických návrhů, kusovníků, schémat a technické dokumentace

- vývoj nového produktu

- tvorba CAD dat, analýz, výkresů, kusovníků, pracovních plánů - vyrobitelnost

- zodpovědnost za aktuálnost konstrukční a projektové dokumentace

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru

- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky

- znalost německého jazyka na pokročilé úrovni podmínkou

- znalost konstrukčních programů (ACAD, výhodou Solidworks)

- znalost strojírenských technologií (svařování, montáž a lisování výhodou)

- pokročilá znalost tvorby 3D dat, 2D výkresů

- kreativita, samostatnost, organizační schopnosti, systematičnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

- zázemí stabilní německé společnosti s dlouholetou tradici

- práci v atraktivním výrobním odvětví

- zajímavou a zodpovědnou pracovní činnost

- motivující finanční ohodnocení

- moderní pracovní prostředí

- zaměstnanecké benefity (13. plat, dotované stravování, jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem, dovolená navíc, motivační systém, vzdělávací aktivity)

- osobnostní rozvoj

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek