Nabídka práce > .NET (ASP.NET) PROGRAMÁTOR

.NET (ASP.NET) PROGRAMÁTOR

Náplň práce

  • práce na zajímavých a různorodých projektech

  • řešení přidělených programátorských úkolů

  • programování v programovacím jazyce C#

  • vývoj .NET aplikací (ASP.NET)

  • spolupráce s ostatními členy týmu

Požadavky

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru

  • programovací zkušenosti v C# (ASP.NET) - min. 1 rok

  • znalost platformy Microsoft, včetně databázových systémů (MS SQL)

  • znalost jazyka SQL

  • zkušenost s agilním vývojem

  • znalost OOP výhodou

  • analytické myšlení

  • samostatnost, pečlivost a motivace

  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • možnost pracovat pro úspěšné a stabilní společnosti

  • zajímavá práce na různorodých projektech

  • široká škála firemních benefitů

  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech

  • 5 týdnů dovolené

  • možnost práce na plný úvazek či živnostenský list

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek