Nabídka práce > Rádi bychom v našem týmu uvítali nového kolegu/kolegyni na pozici Kontrolora kvality. KOLÍN

Rádi bychom v našem týmu uvítali nového kolegu/kolegyni na pozici Kontrolora kvality. KOLÍN

Náplň práce

Tvým hlavním úkolem bude kontrola jednotlivých dílů autosedadel.

PRACOVNÍ DOBA:

  • pondělí až čtvrtek (ranní směna 6:30 - 17:10hod a noční směna 18:30 - 5:10hod)

Požadavky

Ničeho se neboj, vše Tě naučíme.

Na zkušenostech u nás nezáleží.

Nabízíme

  • 100Kč/hod

  • příplatky za noční směny

Po zapracovaní Ti nabídneme Hlavní pracovní poměr. Nejen, že budeš mít 100Kč/hod ale ještě bonus 2.500Kč, stravenky 75Kč/den a 1 sickday. Dovolená je samozřejmostí - 20 směn v roce.

Pro více informací nás neváhej kontaktovat (tel / email).

Můžeš se také zastavit v náší kanceláři Manpower : Karlovo náměstí 75, Kolín.

Těšíme se na spolupráci.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 100 až 110 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek