Nabídka práce > SKLADNÍK

SKLADNÍK

Náplň práce

• příjem, výdej a uskladnění zboží (publikací, propagačních materiálů a drobného zboží)
• vedení evidence skladu
• zásobování pokladních a prodejních míst a pracovišť v areálu PH
• fyzická inventarizace movitého majetku
• hmotná odpovědnost

Požadavky

• ÚSO s maturitou
• samostatná orientace ve skladovém hospodářství
• praxe v oboru nutná
• fyzická zdatnost / dobrý zdravotní stav
• čistý výpis z Rejstříku trestů

Nabízíme

• plný pracovní úvazek
• práci ve významné stabilní organizaci
• odměňování podle pravidel platných pro příspěvkové organizace
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké benefity (závodní stravování, zaměstnanecké slevy…)

Další informace

Zasláním svého životopisu dáváte Správě Pražského hradu, ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávané v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (tzv. GDPR), popř. příslušná ustanovení zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
Váš životopis a veškeré osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou po jeho ukončení smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.

Informace o pozici

  • Správa Pražského hradu
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: závodní stravování, zaměstnanecké slevy
  • Místo pracoviště: Praha 1