Nabídka práce > Projektant.Konstruktér.

Projektant.Konstruktér.

Náplň práce

Hledáme do našeho týmu spolehlivého a pracovitého kolegu! Neváhej, volej a piš třeba hned!

Naše společnost se zabývá všemi stupni projektové dokumentace inženýrských sítí, hlavně vodohospodářskými stavbami - vodovody, kanalizace, ČOV (pouze uliční a meziměstské rozvody, nikoliv domovní instalace).Řešíme komunikace v obcích,nabízíme komplexní řešení uličních prostor (včetně sítí a odvodnění), momentálně v Praze a na Kladensku.Zajišťujeme inženýrskou činnost k vyprojektovaným stavbám ( územní rozhodnutí,stavební povolení, autorský dozor až po kolaudaci stavby).

Pracovník bez praxe začne jako konstruktér, dle schopností poté jako pomocný projektant, posléze projektant, samostatný projektant, vedoucí projektant.Postup není dán délkou zaměstnání ale získanou zkušeností,znalostmi a schopnostmi v praxi.

Požadavky

Požadujeme:

pro (2) pozice: konstruktér, projektant-vzdělání : SŠ, maturita

projektant, samostatný projektant - vzdělání : VŠ technického směru

práce s PC, znalost Excel, WORD, AutoCAD nebo MicroStation apod.
NENÍ požadována předchozí praxe!

Oceníme:

Zájem o práci v oboru a o profesní růst,ev.znalost provádění staveb

Nabízíme

Nabízíme :

nástupní plat 20 000-35000 Kč dle 2-3 vzdělání, praxe a po nástupní době 5-10% navýšení platu, zařazení do systému prémií a osobního hodnocení dle výkonu.Podporujeme sebevzdělávání (jazykové a vědomostní kurzy).Dovolená dle zákona, stravenky.

Informace o pozici

  • VSV-engineering s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20000 - 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky.Podpora sebevzdělávání.
  • Vhodné pro: Pro absolventy i zkušené zaměstnance.
  • Místo pracoviště: Praha