Nabídka práce > pracovník v sociálních službách

pracovník v sociálních službách

Náplň práce

Co u nás budete dělat?
• starat se s úsměvem o naše klienty, sdílet jejich příběhy, pomáhat jim udržet soběstačnost, dbát o jejich důstojnost
• starat se o to, aby se v našem Domově cítili příjemně, spokojeně a stejně pozitivní zážitky sdíleli i jejich blízcí
• získávat nové zkušenosti, vzdělávat se a rozvíjet své dovednosti v péči o naše klienty
• komunikovat se svými kolegy a táhnout za jeden provaz
• odvádět fyzicky a psychicky náročnou práci, kterou ne každý zvládne

Požadavky

Požadujeme: dokončené základní vzdělání + zdravotní způsobilost + čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Nabízíme:
• plat 28.000 - 30.000,- Kč po zapracování
• příspěvky na stavu, penzijní pojištění, vitamíny, kulturu a rehabilitaci
• příjemné, nově zrekonstruované prostředí Domova, moderní zázemí

Informace o pozici

  • Domov pro seniory v Lázních kynžvart
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: 30.000 -31.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: • plat 30.000 - 31.000,- Kč po zapracování • příspěvky na stavu, penzijní pojištění, vitamíny, kulturu a rehabilitaci • příjemné, nově zrekonstruované prostředí Domova, moderní zázemí
  • Vhodné pro: všechny
  • Místo pracoviště: Lázně Kynžvart