Nabídka práce > Specialistu obchodu a marketingu

Specialistu obchodu a marketingu

Náplň práce

Co Vás čeká
Realizace úkolů zadaných managerem
Akvizice obchodních jednání
Komunikace a jednání s potencionálními klienty
Příprava smluvní dokumentace
Vyřizování telefonických hovorů a e-mailové korespondence s klienty
Reporting vedení společnosti
Podpora a budování dobrého jména společnosti

Požadavky

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT
Příjemné a profesionální vystupování
Výborné obchodní a komunikační schopnosti
Kvalitní hlasový projev
Zodpovědnost, samostatnost, důslednost
Dobrou a samostatnou organizací práce
Proaktivní přístup
Zájem o rozvoj v oblasti finančních trhů
Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
Fixní složku mzdy od 30.000 Kč a nadprůměrné prémie
Možnost kariérního růstu, vybudování si vlastního týmu
Práci v přátelském a přesto profesionálním a dynamickém týmu
Kvalitní systém vzdělávání a neustálou podporu, která Vás připraví pro tuto pozici
Příjemné pracovní prostředí s pracovní dobou od pondělí do pátku
Start v oboru, kde ovlivníte svůj příjem a budoucnost vlastní aktivitou a schopnostmi
Mimo to, že Vás bude tato pozice v kolektivu mladých a přátelských lidí bavit, nabízíme různé benefity – od lékařské péče, wellness až po zahraniční dovolené a zahraniční školení v zajímavých místech.

Informace o pozici

  • Daniel Mašek
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží