Nabídka práce > Automechanik, autoelektrikář, karosář

Automechanik, autoelektrikář, karosář

Náplň práce

diagnostika závad autobusů a nákladních vozidel . ze začátku za podpory zkušených spolupracovníků a technologů
servis a opravy vozidel v rámci záručního a pozáručního servisu
předprodejní kontrola nových busů

Požadavky

výhodou výuční list se zaměřením automechanik, mechanik, elektrikář, nebo praxe alespoň 2 roky
ŘP sk. B
manuální zručnost
samostatnost
ochota učit se novým věcem

Nabízíme

stabilní práci v prosperující společnosti
odborné vzdělávání ve spolupráci Iveco a Tatra
pracovní doba: PO-PÁ od 6.00 do 14.30 hod.

Informace o pozici

  • ZLINER s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: od 25000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní pojištění, firemní rekreační zařízení ve Velkých Karlovicích, příspěvek na stravování,
  • Vhodné pro: manuálně zručné
  • Místo pracoviště: třída Tomáše Bati 283, 761 12 Zlín