Nabídka práce > Vedoucí servisu/servisní technik

Vedoucí servisu/servisní technik

Náplň práce

Hledáme samostatného, organizačně, technicky a komunikačně zdatného vedoucího servisu, který je schopen řídit a realizovat servis v rámci dodaných technologických celků společnosti AQUAREX. Je zodpovědný a komunikuje se zákazníkem i vedením společnosti. Pečlivě, důsledně a rozhodně, se schopností zapojit a podpořit ostatní, s citem pro detail. V rámci instalace jsou výjezdy v tuzemsku. Ochota získat zkušenosti nejprve v provozu a poté je zúročit na pozici vedoucí servisu.

Požadavky

SOŠ elektrotechnického zaměření ukončené maturitou
Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
Schopnost koordinovat mini tým – lidi a práci
Plánovat
Manuální zručnost
Znalost práce na PC
Znalost práce na WORD,EXCEL
Řidičský průkaz skupiny B

Výhoda:
Povědomí z oboru vodárenství
Předchozí praxe při vedení lidí
ANJ výhodou
Elektro vyhláška 50, §6 a vyšší výhodou
Znalost PLC SIEMENS (LOGO,1200,1500)

Nabízíme

Zázemí rodinné rozrůstající se firmy s vlastním vývojem
Práci s unikátními produkty a technologiemi
Zajímavé mzdové ohodnocení - nástupní hrubá mzda 25 tis Kč/ měsíc na dobu 1 roku poté 30 tis Kč po zkušební době stravenky
Příspěvek na stravné a další benefity
Práce na jednosměnný provoz v příjemném a čistém prostředí

Další informace

Společnost: Aquarex WATERPROFIT, s.r.o., Průmyslová 1153, 686 01 Uherské Hradiště
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: 1 rok, poté na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Informace o pozici

  • Aquarex Waterprofit, s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 25.000 - 30.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravné a další benefity
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště