Nabídka práce > SW specialista

SW specialista

Náplň práce

Rád bys pracoval jako SW specialista? Máš vzdělání v oboru, chceš při práci cestovat a vzdělávat se v zajímavém oboru? Hledáš dlouhodobé a stabilní zaměstnání a společnost, která ti umožní nastartovat svoji kariéru?
Pokud ANO, tak neváhej a zašli mi svůj životopis!
Úspěšná společnost přijme šikovného kandidáta na pozici SW specialista.
Náplň práce
Tvorba aplikačních programů a SW pro řídicí systémy
Technická jednání se zákazníkem
Testování, uvádění do provozu u koncového zákazníka
Provádění servisní činnosti a diagnostika
Školení obsluhy
Příprava podkladů pro výběrová řízení, spolupráce s obchodem
Spolupráce s kolegy na tvorbě
Řešení problémů v průběhu projektu

Požadavky

Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. §5/6,
spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost a preciznost,
znalost elektrotechnické dokumentace, ochota učit se novým věcem, schopnost práce v kolektivu
flexibilitu, technické myšlení, manuální zručnost.

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Různorodou pracovní náplň
Práci v zajímavém kolektivu
Nadstandartní finanční ohodnocení,
Získání nových zkušeností v oboru klasických a inteligentních elektroinstalací
Školení a kurzy
Příjemné prostředí zavedené společnosti na českém trhu
Možnost odborného a profesního růstu
Samostatná tvůrčí činnost

Informace o pozici

  • Conel Automation s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek