Nabídka práce > Burzy, investice, finanční a kapitálové trhy. Zajímá tě to?

Burzy, investice, finanční a kapitálové trhy. Zajímá tě to?

Náplň práce

komunikovat s klienty podle svých jazykových znalostí
navazovat a rozvíjet vztahy s novými klienty (telefonicky, online)
seznamovat klienty s možnostmi investic a informovat je o vývoji na trzích
řešit požadavky klientů a příležitostně se účastnit schůzek s nimi

Požadavky

máš min. SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý rejstřík
mluvíš perfektně česky nebo slovensky
umíš pracovat s PC a internetem
ovládáš alespoň základy angličtiny
nespokojíš se jen s fixem, chceš vydělávat hlavně podle svých výsledků
jsi bojovník, nevzdáváš se při prvním neúspěchu

Nabízíme

nástupní mzdu 30 000 Kč s dalším navyšováním
motivující provize z uzavřených obchodů
pravidelné týdenní bonusy
HPP na dobu neurčitou
zázemí stabilní, kapitálově silné společnosti
kariérní postup po obchodní či manažerské linii
kompletní vstupní zaškolení a další podporu a asistenci
průběžné vzdělávání v oblasti finančních a kapitálových trhů
zdokonalování profesních dovedností
neformální atmosféru a pohodový kolektiv
vzdušné a prostorné pracovní prostředí
dobrou dopravní dostupnost a zázemí BB Centra
soutěže o mobilní telefony, hodinky, zájezdy a obleky na míru
firemní eventy (lyžování, závody plachetnic, Vánoční párty po celém světě aj.)
další benefity (Multisport karta, mobilní telefon, celodenní občerstvení, relax zóna)

Informace o pozici

  • FINANČNÍ KARIÉRA s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 4- BB Centrum