Nabídka práce > Montážní pracovník/pracovnice

Montážní pracovník/pracovnice

Náplň práce

Pro stabilní společnost s více než 90 letou tradicí hledáme kandidáta/kandidátku na pozici montážní pracovník/pracovnice.

Firma se zabývá výrobou kvalitních elektrických spojení a kabeláže pro využití v automobilovém průmyslu.

Příspěvek za doporučení nového zaměstnance ve výši 2 000 Kč!

Náplň práce:

Montáž kabelových svazků.
Kontrola odvedené práce.
Práce v čistém pracovním prostředí (nejedná se o pásovou výrobu).
Práce od pondělí do pátku v třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční).
Místo výkonu práce: Erich Jaeger, Kopřivnice - Vlčovice (Průmyslová zóna).
Práce je vhodná i pro ženy a absolventy.
Nástup možný ihned.

Požadavky

manuální zručnost,
aktivní přístup k práci,
dobrý zrak,
barvocit,
spolehlivost,
pečlivost.

Nabízíme

Odpovídající mzdové ohodnocení (průměrná mzda 22 000 Kč).
Dlouhodobou spolupráci (nejedná se o sezónní práci).
Individuální odměny.
Výkonové odměny.
Odměny za mimořádné směny.
13. plat.
Práce v menším a příjemném kolektivu.
Stravenky za každou odpracovanou směnu ve výši 90 Kč.
Příplatky za směnnost nad rámec Zákoníku práce.
Dotovanou firemní autobusovou dopravu z Rožnova a Frenštátu.
Možnost převodu do kmenového stavu společnosti.

Další informace

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis nebo zavolejte.

Informace o pozici

  • Ascari s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 21000-23000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kopřivnice