Nabídka práce > Operátor/ka montáže - jednoduchá práce - Olomouc

Operátor/ka montáže - jednoduchá práce - Olomouc

Náplň práce

Práce u STABILNÍHO zaměstnavatele - na trhu již 190 let !!!

* lehká manuální práce na samostatných stanovištích
* montáž sporáků a podsestav
* montáž za pomocí pneu šroubováku
* velmi zajímavá a různorodá práce

Požadavky

* manuální zručnost
* práce na 2 směnný provoz - jen denní směny 6-14 hod, 14-22 hod (střídá se po týdnech)
* ochota dojíždět do Hluboček - z Olomouce jen 15 minut vlakem (3 zastávky), pracoviště je hned vedle nádraží
* možnost nástupu IHNED

Nabízíme

Již od nástupu mzda 97,65 – 102,65 Kč/hod + příplatky !!!
(= až 16.500 Kč/měsíčně)
- možná práce v soboty = + až 800 Kč jen za sobotu
- dotované stravné
- dovolená 25 dní/rok
- pravidelná doprava z Olomouce na směny
- příspěvek na dopravu!!
- čisté a velmi příjemné prostředí, nové montážní linky
- před nástupem Vás provedeme výrobou a řádně zaškolíme
- + bonus za doporučení 1.000 Kč
- možnost přechodu do kmene společnosti

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 16 500
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hlubočky