Nabídka práce > Pracovník ve výrobě - Trutnov - až 20 tisíc/měsíc!

Pracovník ve výrobě - Trutnov - až 20 tisíc/měsíc!

Náplň práce

- Manuální činnost ve výrobě – kompletace dílů, opracovávání výrobků, kontrola hotových produktů
- Nepřetržitý provoz: 11 h směny (6-18 hod, 18 – 6 hod) – směny dle kalendáře známy dopředu (krátký/dlouhý týden)
- Nástup možný: IHNED
- Místo výkonu práce: TRUTNOV
- Vhodné i pro dojíždějící

Požadavky

- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- Spolehlivost
- Bezproblémovou docházku do práce

Nabízíme

- Měsíční výdělek až 20.000 Kč
- Motivační bonus až 4.200 Kč/měsíc
- Výkonnostní bonus 500 Kč/měsíc
- pololetní bonus za docházku až 6.000 Kč
- roční bonus za beznemocnost až 2.000 Kč
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: min. ZŠ
  • Plat: 16 000 - 20 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: prémie dle výkonu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, odměna za docházku a beznemocnost
  • Vhodné pro: muži, ženy, absolventi
  • Místo pracoviště: Trutnov