Nabídka práce > Operátor výroby v Izraeli

Operátor výroby v Izraeli

Náplň práce

práce u balící linky, žádné normy, třídění datlí

Požadavky

ochota pracovat na dvě směny (ranní,noční)
flexibilita

Nabízíme

-zajištěné ubytování
-zpáteční letenka
-svoz do práce
-posilovna a bazén zdarma
-zálohy každý měsíc

Další informace

Je ti mezi 18-30 lety, jsi občan/ka ČR a chceš získat mimoevropskou pracovní zkušenost? Izraelská datlová farma Tzur Farm v mošavu Ein Yahav v Izraeli hledá pracovníky na obsluhu balící linky v moderním klimatizovaném provozu. Zkušenosti v zemědělství vítány, ale nejsou podmínkou. Vítáme i páry nebo skupinky.

Práce probíhá v režimu Working Holiday. Prvním 20 zájemcům platí farma letenky.

Pokud máš zájm o více detailů, napiš na tzurfarm@centrum.cz

Informace o pozici

  • Tzur farm
  • Zahraničí
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: English- A1
  • Plat: 30 000-40 000 čistého
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Odvoz do práce a z práce zajištěn, zpáteční letenka, transfer z/na letiště, bazén a posilovna zdarma
  • Vhodné pro: Uchazeče 18-30 let
  • Místo pracoviště: Ein Yahav