Nabídka práce > MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI České Budějovice

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI České Budějovice

Náplň práce

* Montáž a kompletace výrobků u výrobní linky (menší komponenty), součástky pro automobilový průmysl

Požadavky

* Vzdělání NEROZHODUJE
* Manuální zručnost
* Spolehlivost a pracovní nasazení
* Schopnost práce v nepřetržitém provozu (8h směny, R, O, N)
* Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

* Dlouhodobou práci na HPP
* Celková měsíčná mzda i 23.000,-Kč
* Základní mzda+ odměny 17.696,-Kč/měsíc
* Osobní ohodnocení 650,-Kč/měsíc
* Prémie za plný fond pracovní doby 2x7.500,-Kč
* Bonus před dovolenou a před Vánoci min. 30% průměrné mzdy
* Příplatky za noční směnu 25,-Kč/hod.
* Příplatky za odpolední směnu 8,-Kč/hod.
* Příplatek za víkend 60%
* Další příplatky dle ZP (st. svátek, přesčasy)
* Placené prostoje 80%
* Stravenky v hodnotě 40Kč/den
* 5 týdnů dovolené
* Možnost přestupu do kmenového stavu firmy
* Podrobné úvodní školení
* Pracovní obuv
* BONUS ZA DOPORUČENÍ DALŠÍHO KANDIDÁTA 1.500,-Kč

Další informace

!!! POJĎTE K NÁM PRACOVAT A ZA VAŠE DOPORUČENÍ DALŠÍHO KANDIDÁTA, KTERÝ NASTOUPÍ, VÁM NABÍZÍME ODMĚNU 1500,-Kč !!!

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás neprodleně na telefonu 606 776 400 nebo zašlete svůj životopis na email jana.zemkova@adecco.com.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: nerozhoduje
  • Plat: 23.000,-Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek