Nabídka práce > Operátor výroby - Otrokovice, až 17.500,-

Operátor výroby - Otrokovice, až 17.500,-

Náplň práce

• Obsluha vytlačovací linky
• Balení, manipulace
• Mezioperační kontrola kvality
• Práce ve stoje i v sedě

Požadavky

Ideální kandidát:
• střední vzdělání s výučním listem – výhodou, ne podmínkou
• manuální zručnost, spolehlivost, pracovní morálka - podmínkou
• fyzickou zdatnost
• chuť učit se nové věci
• řidičské oprávnění pro VZV – výhodou v případě pozic do skladu
• časová flexibilita

Nabízíme

Zaměstnanecké výhody, benefity
Hodinovou mzdu 75,-/hod – průměrný výdělek činí 16 – 17.500 Kč
• finanční bonus při plnění výkonnostních ukazatelů až o 28,5%
• nadstandartním příplatek 3,30,-/ hod za odpolední směnu
• možnost si přivydělat v rámci přesčasů !
• stravenky v hodnotě 60,- nebo sleva na závodní stravování
• 25 dnů dovolené
• stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií
• možnost osobního rozvoje a perspektivního růstu
• dobrý pracovní kolektiv

Další informace

V případě zájmu prosím co nejdříve zašlete Váš životopis nebo oznámení zájmu na email: lucie.prochazkova@adecco.com

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Základní
  • Plat: 17500
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Otrokovice