Nabídka práce > Operátor/ka montáže - pouze ranní směna (7-15:30) - Brno

Operátor/ka montáže - pouze ranní směna (7-15:30) - Brno

Náplň práce

- kompletace a montáž kosmetických regálů
- vizuální kontrola smontovaného kusu
- práce ve stoje u pracovních stolů a v malých pracovních kolektivech

Požadavky

- manuální zručnost a zodpovědnost za provedenou práci
- dobrý zdravotní stav
- minimálně základní vzdělání
- praxe v dílenské/montážní výrobě

Nabízíme

- základní hrubá mzda 95 Kč/hodina (cca 16 000Kč/měsíčně)
- docházkový bonus ve výši 1 500 Kč/měsíc
- stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu
- 1směnný provoz (8hodinové směny + 0,5hodinová pauza): 7:00 - 15:30
- občerstvení na pracovišti zdarma
- možnost práce přesčas (15:30-19:00, sobota, neděle)
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní firmě
- čisté a příjemné pracovní prostředí
- výborná dopravní dostupnost (CTPark Slatina)

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 16000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno