Nabídka práce > Instruktor v regeneračním klubu

Instruktor v regeneračním klubu

Náplň práce

Chceme do našeho interního týmu přivést kreativního člověka.

Máš široké portfoliu znalostí a dovedností ve sférách komunikace, sociál. sítí, sportu, organizaci klient. akcí a zdravého stravování

Když něco neumíš nebo v něčem tápeš, naučíme tě to.

Jestli disponuješ znalostí, kterou my neznáme, rádi tě necháme, ať projevíš svoji kreativitu a vědomosti.

Zaškolíme jednak osobně na pobočce nebo online přes Zoom meeting

Požadavky

min. 8 - 10 h týdně práce na přivýdělek
práce na PC / mobilu / tabletu / v kanceláři
zájem o zdravý životní styl, obchodní činnost
komunikativnost a spolehlivost
samostatnost a flexibilitu
min. SŠ vzdělání a věk 18+

Nabízíme

možnost kariérního růstu
zdarma intenzivní vstupní vzdělávání
práce v prostředí, které není deprimující, ale pozitivní, navíc v kolektivu/týmu lidí, co vědí a chtějí
možnost pracovat jako home office a z pobočky, v poměru 50/50
není stálý fixní plat, průměrně se finance pohybují brigádně 8.000 - 10 000 Kč po zapracování, průměrně HPČ 17 - 25.000 Kč
vlastní školící sýstém

Další informace

Nástup možný ihned nebo po dohodě. Vhodné i jako brigáda při studiu nebo na mateřské dovolené.

Informace o pozici

  • Adéla Březinová
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej, Ostatní, Služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Olomouc