Nabídka práce > Externí administrativní pracovník

Externí administrativní pracovník

Náplň práce

Baví Vás vést administrativní agendu? Máte organizační schopnosti? Tak hledáme právě Vás! V této chvíli rozšiřujeme své řady a hledáme kolegy, kteří s námi budou plnit naši vizi a pro které dodržování hodnot není jen slovní obrat.

Požadavky

- proklientské cítění, pracovat v zájmu klienta
- SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- čistý rejstřík trestů
- živnostenský list
- touhu neustále se rozvíjet
- spolehlivost, zodpovědnost a pečlivý přítup
- zájem o finanční a bankovní služby výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
- motivující finanční ohodnocení

Informace o pozici

  • CFK finance
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: 7.května 81/44, Praha 4 - Chodov